Настінні водяні Тепловентилятори VOLCANO від компанії VTS EuroHeat (Польща)

Статті

Водяні тепловентилятори Volcano

Тепловентилятори Volcano – це інновація у сфері опалення, яка базується на новітніх європейських технологіях, що гарантують стовідсоткову якість роботи.

Тепловентилятор водяний Volcano є розробкою польських майстрів, що представляють компанію EuroHeat. Вони професіонали своєї справи, давно завоювали свій сегмент ринку.

Опалення тепловентиляторами Volcano

Ми офіційні дилери компанії EuroHeat і хочемо сповістити Вас про те, що в продаж надійшли тепловентилятори Volcano нового покоління, які комплектуються вдосконаленим ЄС двигуном. Крім звичайних моделей зі стандартним АС двигуном, ми пропонуємо купити тепловентилятори EuroHeat Volcano VR1 EC, Volcano VR2 EC, Volcano VR3 EC, Volcano VR-D EC, Volcano Mini EC разом з контролером Volcano EC або автоматичні регулятори швидкості арс, а також додаткове обладнання для монтажу, настройки та регулювання повітряно-опалювальних агрегатів. Так само повітряно-опалювальні (охолоджувальні) агрегати Volcano і додаткове обладнання ви можете придбати на сайті наших партнерів https://ovk.ua/

Тепловентилятор Вулкан має подібний принцип роботи на АС і вдосконалених ЄС двигунах, і він досить простий: робочий вентилятор нагнітає повітря з приміщення на водяний теплообмінник в якому циркулює вода з температурою 90ºС (подача від локальних котлів або комунальних мереж теплопостачання), тим самим задаючи бажані температурні показники для комфортних умов. Водяний тепловентилятор Volcano не вимагає додаткового відводу на вулицю, тому що ці апарати працюють безпосередньо з повітрям з приміщення, тому опалення вулкан проходить дуже якісно і продуктивно.

Структура Volcano VR

На відміну від звичайних АС двигунів, ЄС двигуни нового покоління забезпечують більш повноцінну роботу тепловентілятора, з меншою витратою енергоресурсів, але більшою тепловіддачею. Крім того, грамотно розроблена конструкція крильчатки двигуна дозволяє отримати низький рівень шуму при роботі, а сам двигун має компактну конструкцію, що в кілька разів спрощує процес установки і введення в експлуатацію, тому водяні тепловентилятори Волкано обігріють потрібну площу протягом максимально короткого терміну.

Корпус водяного вентилятора виробляється з міцного полімеру, стійкого до механічних пошкоджень, ударів та появи корозійних новоутворень. Загальний зовнішній вигляд моделі має приємний дизайн та ідеально пасує до будь-якого інтер’єру.

Спеціально розроблена форма теплового вентилятора дозволяє чітко направляти теплові потоки повітря, а робота автоматичних жалюзів сприяє їх рівномірному розподілу.

Тепловентилятор Volcano з чого складається

Повітряно-опалювальні агрегати здійснюють якісний обігрів в супермаркетах, автосалонах, складських приміщеннях, теплицях, ангарах, промислових і публічних закладах.

Тепловентилятори Volcano виробляються в декількох видах з визначеною номінальною потужністю:

 • Повітряно-опалювальний агрегат Volcano VR MINI (V20) EC – 3-20 кВт, 2100 м³/г;
 • Повітряно-опалювальний агрегат Volcano VR MINI (V20) AC – 3-20 кВт, 2100 м³/г;
 • Тепловентилятор Volcano VR1 EC – 5-30 кВт, 5300 м³/г;
 • Тепловентилятор Volcano VR1 AC – 5-30 кВт, 5300 м³/г;
 • Тепловентилятор Volcano VR2 EC – 8-50 кВт, 4850 м³/г;
 • Тепловентилятор Volcano VR2 AC – 8-50 кВт, 4850 м³/г;
 • Тепловентилятор Volcano VR3 EC – 13-75 кВт, 5700 м³/г;
 • Тепловентилятор Volcano VR3 AC – 13-75 кВт, 5700 м³/г;
 • Дестратіфікатор Volcano VR-D EC – 6500 м³/г;
 • Дестратіфікатор Volcano VR-D AC – 6500 м³/г.

Головні переваги моделі Volcano Mini, VR1, VR2, VR3, VR-D EC:

 • Низька ціна – висока якість зборки;
 • Відповідність кращим європейським стандартам;
 • Приємний зовнішній вигляд;
 • Проста установка, легкість в налаштуванні і контроль;
 • Монтаж під будь-яким зручним для вас кутом;
 • Мале споживання електроенергії, при високій статистикою продуктивності;
 • Багаторічна гарантія якості.

Наша компанія є офіційними дилерами EuroHeat в Україні. Ми доставляємо повітряно-опалювальні агрегати Volcano VR1 EC, Volcano VR2 EC, Volcano VR3 EC, Volcano VR-D EC, Volcano Mini EC разом з додатковим комплектуючим обладнанням для установки, налаштування та регуляції. Своїм клієнтам ми надаємо лише вигідні ціни, при зменшенні яких можна домовитися з нашими менеджерами по телефону.

Ми також допоможемо визначитися з вибором, враховуючи всі Ваші побажання, швидко доставимо замовлення, а в особливих ситуаціях- здійснимо монтаж теплового вентилятора.

Вверх