Повітряне опалення виробничих приміщень

volcan prom pic11

На сьогоднішній день принцип повітряного опалення приміщень зарекомендував себе, як систему обігріву, яка підходить для досить великих приміщень. Саме тому сучасні власники виробничих приміщень все частіше використовують цей варіант для своїх споруд. Важливо відзначити кілька особливостей цієї опалювальної системи, які є ключовими при виборі основної бази для обігріву будівлі.

Перша особливість стосується розташування повітряних опалювальних пристроїв. Так, вони можуть перебувати як усередині опалювального приміщення, так і за його межами. При цьому таке розташування ніяк не відіб’ється на якості роботи приладу і ефективності підтримки потрібного температурного режиму в приміщенні.

Друга особливість роботи повітряного опалювального пристрою полягає в тому, що користувач зможе регулювати не тільки температуру повітря, але і рівень вмісту вуглекислого газу, вологість, а також швидкість повітряного потоку. Таким чином, ви отримуєте велику кількість переваг в сфері опалення виробничого приміщення, не доступні тим користувачам, які використовують принципи застарілої моделі централізованого опалення.

Щоб отримати детальну інформацію, зв’яжіться з професійними менеджерами нашого інтернет магазину. У нас ви завжди отримаєте відповіді на всі питання, що цікавлять, а також розрахунок потужності тепловентілятора виходячи з площі приміщення, що допоможе клієнту зробити швидку покупку.

Особливість вибору тепловентиляторів

Якщо ви вирішили змінити систему опалення і вибрали для цього повітряний спосіб обігріву приміщення, то радимо вам зупинити вибір на водяних тепловентиляторах Volcano. Особливість даної торгової марки полягає в тому, що вся лінійка теплових вентиляторів цієї фірми розроблена на базі нової, запатентованої технології. Таким чином, переглянуті принципи системи опалення і знайдені нові можливості для створення якісного виробничого тепловентілятора.

Сучасні моделі тепловентиляторів Volcano гарантують надійність в роботі і поліпшені умови використання. Так, продукція фірми не створює додаткового шуму в роботі. Крім цього агрегати досить енергоекономні, тому з їх допомогою ви зможете в кілька разів скоротити витрати на електроенергію на виробництві.

Довговічність тепловентиляторів Volcano – одне з основних переваг бренду. Виробник створює пристрої тільки з високоякісних матеріалів, що забезпечує тривалий термін функціонування приладу. Важливо відзначити, що під час роботи теплове обладнання Volcano не спалює кисень, тому ви зможете уникнути неприємних наслідків пересушеного повітря в межах виробничого приміщення.

Можна виділити кілька базових переваг роботи тепловентілятора даної торгової марки:

  • Універсальність в підключенні. Пристрій може працювати як від загальної системи теплопостачання, так і від твердопаливного котла;
  • Цей пристрій підтримує роздільний обігрів приміщень досить великої площі. Ні дивлячись на свої досить невеликі розміри, тепловентилятор гарантує високі показники ефективності;
  • Модель опалювального обладнання передбачає наявність термодатчика. З його допомогою ви зможете коригувати показники обігріву приміщення. Термодатчик зчитує температуру в приміщенні кожні 60 секунд, що дає можливість створити оптимальні умови для рівномірного нагрівання повітря;
  • Наявність економного режиму в роботі тепловентілятора дозволить істотно скоротити витрати на споживання електроенергії на виробництві;
  • Тепловентилятор Volcano досить просто встановити. Для цього варто мати лише мінімальними знаннями в даній області, а також скористатися інструкцією, яка є в комплекті з тепловентиляційні обладнанням.

Вверх