Дестратификатор Volcano VR-D
Дестратификатор Volcano VR-D

Ціна вказана за 1шт.
Розмір індивідуальної знижки уточнюйте у менеджера!

346 €

Нова ціна (-15%): 294.10 €

Ціна вказана з ПДВ


Кімнатний датчик NTC
Контролер HMI VR (0-10В)
Термостат EuroHeat VR (TR 010)
Клапан двоходовий з сервоприводом NVMZ
Регулятор швидкості ARWE3.0 (0-10 В)
Регулятор швидкості обертання Volcano VR (ARW 3.0/2)
Регулятор швидкості обертання Volcano VR mini (ARW 0.6/1)
Програмований контролер температури Siemens RDE

Дестратификатор VOLCANO VR-D – являє собою потужний агрегат, який застосовується з метою стабілізації температурних показників приміщень різної спрямованості. Принцип роботи дестратификатора полягає в наступному – по засобу природного тиску нагріте повітря від джерел опалення піднімається вгору, до стелі, і виходить через дах. Холодне повітря залишається внизу, що сприяє появі температурного дисбалансу, по засобу чого приміщення погано опалюється.

При роботі дестратификатора VTS VOLCANO VR-D гаряче повітря опускається вниз, рівномірно розподіляючись по всій площі приміщення. Даний агрегат можна віднести до допоміжного опалювального обладнання, яке сприяє збереженню температурних показників, тим самим заощаджуючи енерговитрати і підвищуючи продуктивність головних систем опалення. Дестратификатор перешкоджає виходу нагрітого повітря через дах і сприяє створенню комфортних умов для людей і устаткування, яке знаходиться всередині кімнати.

Дестратификатор взаємодіє як з продукцією компанії VTS EuroHeat (Volcano VR1, VR2, Mini), так і з будь-якими іншими нагрівальними агрегатами. Цей пристрій підключається до локального термостату, що розташований на відстані 3 м від агрегату, з кріпленням горизонтально, а робота проходить по засобу включення/вимикання з максимальною навантаженням на діючий вентилятор. Дестратификатор VOLCANO VR-D досить функціональний, т. к. крім розподілу нагрітого повітря його можна використовувати і в літній час року, з метою провітрювання приміщення.

Основна інформація про повітряно-опалювальному агрегаті VOLCANO VR-D

Даний агрегат має компактну форму, легко встановлюється і вводиться в експлуатацію. Дестратификатор володіє такою конструкцією:

  • Потужний осьовий вентилятор;
  • Корпус підвищеної міцності;
  • Автоматичні напрямні жалюзі;
  • Монтажна консоль;
  • По можливості в комплект можуть входити бічні накладки.

Дестратификатор VOLCANO VR-D йде без теплообмінника, тільки з осьовим вентилятором, який і сприяє розподілу гарячого повітря. Корпус виготовляється з пластика підвищеної міцності, який володіє довічною гарантією і несприйнятливий до будь-яких несприятливих кліматичних або техногенних умов.

Монтаж проходить по засобу спеціальної консолі, яка кріпиться до звичайних кронштейнів або будь-якої іншої опорної конструкції, чому також сприяють елементні рами. Перед остаточною установкою потрібно провести розрахунок площі на потужність агрегату, що сприяє більш якісній роботі агрегату.

З цим агрегатом ви отримаєте значну економію витрат на електроенергію, збільшуючи відсоток тепловіддачі від локальних джерел обігріву. Дестратификатор Volcano відмінно справляється зі своїми функціями і гарантує високу продуктивність протягом тривалого часу, виключаючи незапланований сервіс або ремонт. Щоб прорахувати потужність пристрій виходячи з розміру Вашого приміщення, необхідно звернутися за допомогою до менеджерів нашої компанії.

Технічні характеристики Volcano VR-D

Характеристики Одиниця VR-D
Кількість рядів теплообмінника 0
Максимальний витрата повітря м3/ч 6500
Максимальна дальність вертикального струменя повітря м 15
Максимальна дальність горизонтальній струменя повітря м 28
Маса кг 22
Напруга живлення В/Гц 1 x 230/50
Потужність двигуна кВт 0,485
Номінальний струм A 2,2
Частота обертання двигуна об/хв 1350
Клас захисту двигуна 54

Апарати Volcano VR1, VR2, VR-D використовують один тип вентилятора і працюють з однаковим рівнем шуму.

Габаритний розмір установки Volcano VR-D

Ширина: 786 мм, висота 794 мм, глибина-365 мм (без кронштейна).
Повітряно-опалювальний агрегат Volcano VR-D