Дестратіфікатор Volcano VR-D

Ціна вказана за 1шт.
Розмір індивідуальної знижки уточнюйте у менеджера! 14972 грн
Ціна вказана з ПДВ

Дестратификатор VOLCANO VR-D – являє собою потужний агрегат, який застосовується з метою стабілізації температурних показників приміщень різної спрямованості. Принцип роботи дестратификатора полягає в наступному – по засобу природного тиску нагріте повітря від джерел опалення піднімається вгору, до стелі, і виходить через дах. Холодне повітря залишається внизу, що сприяє появі температурного дисбалансу, по засобу чого приміщення погано опалюється.

При роботі дестратификатора VTS VOLCANO VR-D гаряче повітря опускається вниз, рівномірно розподіляючись по всій площі приміщення. Даний агрегат можна віднести до допоміжного опалювального обладнання, яке сприяє збереженню температурних показників, тим самим заощаджуючи енерговитрати і підвищуючи продуктивність головних систем опалення. Дестратификатор перешкоджає виходу нагрітого повітря через дах і сприяє створенню комфортних умов для людей і устаткування, яке знаходиться всередині кімнати.

Дестратификатор взаємодіє як з продукцією компанії VTS EuroHeat (Volcano VR1, VR2, Mini), так і з будь-якими іншими нагрівальними агрегатами. Цей пристрій підключається до локального термостату, що розташований на відстані 3 м від агрегату, з кріпленням горизонтально, а робота проходить по засобу включення/вимикання з максимальною навантаженням на діючий вентилятор. Дестратификатор VOLCANO VR-D досить функціональний, т. к. крім розподілу нагрітого повітря його можна використовувати і в літній час року, з метою провітрювання приміщення.

Удосконалена конструкція

Конструкція Дестратификатора VOLCANO VR-D

Конструкція

Грамотно розроблений компактний корпус дозволяє домогтися високого рівня продуктивності, коли йде рівномірний розподіл нагрітого повітря всередині приміщення. Корпус виконаний в сірому кольорі, з гострими гранями, як імітація алмазу. Агрегат став компактніший і зручніший в експлуатації.

Форма і колір

Сірий колір корпусу і компактна форма у багато разів спрощують процес установки і введення в експлуатацію. Стильний дизайн дозволяє дестратифікатору ідеально вписатися в загальний інтер’єр приміщення.

Матеріали

Корпус дестратифікатора виготовлений з АБС пластика підвищеної міцності з додаванням анти-UV пігменту. Це збільшує стійкість агрегату до теплового впливу, а також впливу вологим повітрям, в значній мірі продовжуючи термін експлуатації. Корпус легко чиститься і демонтується. На корпус дестратифікатора йде довічна гарантія!

Smart Look

Запатентована конструкція кріплення, дозволяє отримати гарантію ідеального з’єднання деталей в корпусі.

Основна інформація про дестратифікатор VOLCANO VR-D

Даний агрегат має компактну форму, легко встановлюється і вводиться в експлуатацію. Дестратификатор володіє такою конструкцією:

  • Потужний осьовий вентилятор;
  • Корпус підвищеної міцності;
  • Автоматичні напрямні жалюзі;
  • Монтажна консоль;
  • По можливості в комплект можуть входити бічні накладки.

Дестратификатор VOLCANO VR-D йде без теплообмінника, тільки з осьовим вентилятором, який і сприяє розподілу гарячого повітря. Корпус виготовляється з пластика підвищеної міцності, який володіє довічною гарантією і несприйнятливий до будь-яких несприятливих кліматичних або техногенних умов.

Приклад монтажу дестратифікатора Volcano VR-D

Приклад монтажу Volcano VR-D

Монтаж проходить по засобу спеціальної консолі, яка кріпиться до звичайних кронштейнів або будь-якої іншої опорної конструкції, чому також сприяють елементні рами. Перед остаточною установкою потрібно провести розрахунок площі на потужність агрегату, що сприяє більш якісній роботі агрегату.

Схема підключення дестратифікатора Volcano VR-D AC

Схема підключення Volcano AC

З цим агрегатом ви отримаєте значну економію витрат на електроенергію, збільшуючи відсоток тепловіддачі від локальних джерел обігріву. Дестратификатор Volcano відмінно справляється зі своїми функціями і гарантує високу продуктивність протягом тривалого часу, виключаючи незапланований сервіс або ремонт. Щоб прорахувати потужність пристрій виходячи з розміру Вашого приміщення, необхідно звернутися за допомогою до менеджерів нашої компанії.

Технічні характеристики Volcano VR-D

ХарактеристикиОдиницяVR-D
Кількість рядів теплообмінника0
Максимальна витрата повітрям³/г6500
Максимальна дальність вертикальної струменя повітрям15
Максимальна дальність горизонтальної струменя повітрям28
Масакг22
Напруга живленняВ/Гц1 x 230/50
Потужність двигунакВт0,485
Номінальний струмA2,2
Частота обертання двигунаоб/хв1350
Клас захисту двигуна54

Апарати Volcano VR1, VR2, VR-D використовують один тип вентилятора і працюють з однаковим рівнем шуму.

Габаритні розміри установки Volcano VR-D

Ширина: 700 мм, висота 700 мм, глибина 355 мм (без кронштейна).
Воздушно-отопительный агрегат Volcano VR1

Вверх