Дестратіфікатор Volcano VR-D MINI EC

Ціна вказана за 1шт.
Розмір індивідуальної знижки уточнюйте у менеджера! 10247 грн
Ціна вказана з ПДВ

Дестратіфікатор VOLCANO VR-D MINI EC – нова компактна модель, яка підходить для стабілізації температурних показників приміщень громадської або промислової спрямованості.

Принцип роботи дестратіфікатора полягає в наступному – за рахунок природного тиску нагріте повітря від джерел опалення піднімається вгору, до стелі, і виходить через дах. Холодне повітря залишається внизу, а з цієї причини з’являється температурний дисбаланс, за рахунок чого приміщення погано опалюється.

Приклад розміщення Дестратифікатора

При роботі дестратіфікатора VTS VOLCANO VR-D MINI EC гаряче повітря опускається вниз і рівномірно розподіляється по всій площі приміщення. Такий агрегат можна віднести до допоміжного опалювального обладнання, яке сприяє збереженню температурних показників, тим самим заощаджуючи енерговитрати і підвищуючи продуктивність головних систем опалення. Дестратіфікатор перешкоджає виходу нагрітого повітря через дах і сприяє створенню комфортних умов для людей і устаткування, яке знаходиться всередині кімнати.

Дестратіфікатор може взаємодіяти як з продукцією компанії VTS EuroHeat (Volcano VR1, VR2, Mini), так і з будь-якими іншими нагрівальними агрегатами. Модель підключається до локального термостата, що розташований на відстані в 3 м від агрегату, з кріпленням горизонтально, а робота проходить по засобу включення / вимикання з максимальним навантаженням на діючий вентилятор. Дестратіфікатор VOLCANO VR-D MINI EC досить функціональний, тому що крім розподілу нагрітого повітря його можна використовувати і в літню пору року, з метою провітрювання приміщення.

Підвищена ефективність

Конструкція Дестратификатора VOLCANO VR-D Mini EC

Висока продуктивність вентилятора

Вентилятори має оптимізований профіль і збільшену довжину / площу лопатей. Це забезпечує посилення продуктивності в кілька разів, а також гарантує низькі експлуатаційні витрати, при низькому рівні шуму.

Ефективні електродвигуни

Вибір високопродуктивних 3-х швидкісних електродвигунів AC і енергозберігаючих електродвигунів ЄС можна домогтися оптимальних робочих параметрів при мінімальному електроспоживанні.

Повний рециклінг

Дестратифікатор виготовлений в дотриманні всім вимогам до охорони навколишнього середовища. 100% матеріалів можуть піддаватися рециклінгу і використовуватися для нового виробництва.

Енергозбереження та регулювання

Електродвигуни стандарту ЄС зберігають максимальний рівень ККД навіть при зниженій частоті обертання. Плавне регулювання числа обертів електродвигунів ЄС дає можливість застосовувати їх в будь-яких приміщеннях.

Удосконалена конструкція

Удосконалена конструкція

Конструкція

Грамотно розроблений компактний корпус дозволяє домогтися високого рівня продуктивності, коли йде рівномірний розподіл нагрітого повітря всередині приміщення. Корпус виконаний в сірому кольорі, з гострими гранями, як імітація алмазу. Агрегат став компактніший і зручніший в експлуатації.

Форма і колір

Сірий колір корпусу і компактна форма у багато разів спрощують процес установки і введення в експлуатацію. Стильний дизайн дозволяє дестратифікатору ідеально вписатися в загальний інтер’єр приміщення.

Матеріали

Корпус дестратифікатора виготовлений з АБС пластика підвищеної міцності з додаванням анти-UV пігменту. Це збільшує стійкість агрегату до теплового впливу, а також впливу вологим повітрям, в значній мірі продовжуючи термін експлуатації. Корпус легко чиститься і демонтується. На корпус дестратифікатора йде довічна гарантія!

Smart Look

Запатентована конструкція кріплення, дозволяє отримати гарантію ідеального з’єднання деталей в корпусі.

Характеристика дестратифікатора VOLCANO VR-D MINI EC

Модель володіє компактною формою, легко встановлюється і вводиться в експлуатацію. Дестратіфікатор володіє особливою конструкцією:

  • Потужний осьовий вентилятор;
  • Корпус підвищеної міцності;
  • Автоматичні напрямні жалюзі;
  • Монтажна консоль;
  • По можливості в комплект можуть входити бічні накладки.

Дестратіфікатор VOLCANO VR-D MINI EC не комплектується теплообмінником, а тільки осьовим вентилятором, який забезпечує розподіл гарячого повітря. Корпус виготовляється з пластика підвищеної міцності, який володіє довічною гарантією і несприйнятливим до будь-яких несприятливих кліматичних або техногенних умов.

Приклад монтажу Volcano VR-D MINI EC

Монтаж проходить по засобу спеціальної консолі, яка кріпиться до звичайних кронштейнів або будь-яких інших опорних конструкцій, чому також сприяють елементні рами. Перед остаточною установкою потрібно провести розрахунок площі на потужність агрегату, що сприяє більш якісній роботі агрегату.

Схема підключення Volcano VR-D MINI EC

Схема підключення Volcano EC

З цим агрегатом ви отримаєте значну економію витрат на електроенергію, збільшуючи відсоток тепловіддачі від локальних джерел обігріву. Дестратіфікатор Volcano відмінно справляється зі своїми функціями і гарантує високу продуктивність протягом тривалого часу, виключаючи незапланований сервіс або ремонт. Щоб прорахувати потужність пристрій виходячи із кубатури Вашого приміщення, необхідно звернутися за допомогою до менеджерів нашої компанії.

Технічні характеристики Volcano VR-D EC

ХарактеристикиОдиницяVR-D EC
Кількість рядів теплообмінника0
Максимальна витрата повітрям³/г2330
Максимальна дальність вертикальної струменя повітрям16
Максимальна дальність горизонтальної струменя повітрям10
Масакг8
Напруга живленняВ/Гц1 x 230/50
Потужність двигунакВт0,095
Номінальний струмA0,51
Частота обертання двигунаоб/хв1200
Клас захисту двигуна44

Апарати Volcano VR1, VR2, VR-D використовують один тип вентилятора і працюють з однаковим рівнем шуму.

Габаритні розміри установки Volcano VR-D EC

Ширина: 700 мм, висота 700 мм, глибина 355 мм (без кронштейна).
Воздушно-отопительный агрегат Volcano VR1

Вверх