Водяний тепловентилятор Volcano VR2 EC

Ціна вказана за 1шт.
Розмір індивідуальної знижки уточнюйте у менеджера! 19098 грн
Ціна вказана з ПДВ

Водяний тепловентилятор Volcano VR2 EC – це продуктивний агрегат, призначений для опалення приміщень, за рахунок нагнітання теплих струменів повітря, обігріваючи приміщення як громадського, так і промислового з побутовим призначенням. Якісна збірка і оригінальний дизайн зробили даний агрегат таким популярним на ринку кліматичного обладнання.

Принцип роботи тепловентилятора полягає в наступному – агрегат генерує тепло за рахунок гарячої води, нагрітої до 90 градусів за Цельсієм. Для цього необхідно підключити тепловентилятор Volcano VR2 EC до центральної системи водопостачання, для безперебійного та достатньої кількості подачі води на теплообмінник.

Головна характеристика тепловентілятора Volcano VR2 EC

Роботу водяного тепловентілятора можна порівняти з функціонуванням теплової гармати. Повітря, нагріте за допомогою спеціального теплообміників, направляється струменем за рахунок роботи внутрішнього вентилятора. Нагрівання повітря відбувається за рахунок подачі гарячої води на теплообмінник.

Водяний принцип дії дозволяє отримати тепловентилятору ряд важливих переваг перед іншими аналогічними видами опалення приміщень. Давайте розглянемо основні переваги:

 • Економічність. Водяний тепловентилятор Volcano VR2 EC споживає невелику кількість електроенергії. Електрика забезпечує роботу потужного вентилятора, який подає нагріте повітря в приміщення. Тільки вентилятор є єдиним обертовим механізмом у всьому пристрої тепловентілятора;
 • Тепловентилятор не вимагає подачу вуличного повітря. За рахунок цього пристрій можна встановлювати в будь-якому приміщенні і він буде використовувати для своїх потреб повітря з того приміщення, де працює агрегат. Кріплення проходить за рахунок спеціальних кріпильних пристосувань. Такий тепловий вентилятор можна встановлювати навіть в приміщеннях без вікон.

Основні завдання теплового вентилятора Volcano VR2 EC

При обладнанні великих приміщень всілякими опалювальними системами можна зіткнутися з проблемою, що на багатьох ділянках потрібно різний температурний режим. Особливо це стосується СТО, автомийок, хімічних, виробничих і торгових підприємств. Тепловентилятор Volcano VR2 EC вирішує цю проблему з великою ефективністю.

Моделі може бути встановлена в потрібних місцях приміщення, забезпечуючи при цьому оптимальний температурний режим, який на різних ділянках буде різним. Ця функція не тільки дозволяє зробити роботу персоналу максимально комфортною, але і в значній мірі поліпшити ефективність виконання необхідного процесу (наприклад, зберігання різних видів продуктів на складі).

У торгових залах вони відмінно гріють приміщення, не зачіпаючи роботу холодильних камер. Це дозволяє покупцям з великим комфортом ходити в супермаркеті і вибирати продукти, що вимагають дотримання низького температурного режиму. Час нагріву приміщення водяними тепловентиляторами значно менше, ніж іншими пристроями подібного призначення.

Сфера застосування

Тепловентилятор Волкано ВР2 ЄС використовується в промислових підприємствах різного рівня. Його активно використовують в сфері як виробничого бізнесу, так і в сфері послуг. Пристрої легко можна побачити на наступних об’єктах:

 • заводські цехи;
 • виробничі приміщення;
 • склади;
 • спортивні зали;
 • приміщення для релігійних громад;
 • гаражні комплекси та СТО;
 • аптеки і лікарні;
 • тваринницькі ферми;
 • теплиці.

Це стосується не тільки СНД, але і країн зарубіжжя. Це наочно показує, що продукція Volcano користується величезним попитом серед представників усіх сфер ділового життя. Це обумовлено якістю пристроїв, їх надійністю і довговічністю.

Додаткова автоматика

Якщо потрібно істотно розширити можливості представленого тепловентілятора, Volcano пропонує свій набір високоякісної автоматики. Вона забезпечує пристрій перевагами, які в його стандартній комплектації побачити неможливо. Тепловентилятор водяний за допомогою такого обладнання стане в рази потужнішим і стабільнішим. З’явиться ряд додаткових зручних опцій, за допомогою яких ви створите оптимальний мікроклімат в будь-якому приміщенні.

Устройства автоматики

Це має на увазі ще більше зниження шуму, що виходить від обладнання, зниження витрат на споживання електрики тощо. З придбанням додаткових пристроїв ви легко можете управляти швидкістю обертання теплового вентилятора Volcano і позбудетеся від безлічі проблем. Тепер автоматика сама буде регулювати багато технічні процеси, вивільняючи для вас масу вільного часу. У список таких пристроїв входять наступні компоненти:

 • пристрій регулювання частоти обертання вентилятора;
 • 2-х ходовий клапан і сервопровод клапана;
 • пристрій контролю температури;
 • термостат досить компактного розміру.

Схема підключення тепловентиляторів Volcano EC

Схема підключення Volcano EC

Особливості монтажу тепловентилятора Volcano VR2

Промислове обладнання для нагріву приміщень марки Volcano завжди відрізнялося простотою монтажу і швидкістю настройки. Однак тепловентилятор повинен монтуватися фахівцем з повним дотриманням всіх правил. Це забезпечить вас стабільною роботою агрегату і бездоганною якістю опалення. Крім того, правильний монтаж вбереже вас навіть від псування майна.

Установка такого тепловентилятора може здійснюватися двома різними способами. Монтаж обладнання можна провести за допомогою монтажної консолі або шпильок. Другий спосіб вважається більш економічним, проте перший дає великі можливості в плані регулювання положення водяного тепловентілятора.

Приклад монтажу Volcano VR2 EC

Монтаж за допомогою консолі

Монтажну консоль ви можете купувати тільки в якості додаткової опції. Вона кріпиться безпосередньо до корпусу пристрою наступним чином. Необхідно вирізати у верхній і нижній панелях агрегату невеликі отвори. Виконувати це краще якісним корончатим свердлом. У них слід завести втулки. На них насувається плечі консолі монтажу.

У верхню і нижню втулки необхідно вкрутити пару гвинтів М10 і надійно затягнути їх. Таким чином фіксується положення тепловентилятора щодо монтажної консолі. Тільки після цього необхідно встановити на тримачі спеціальні заглушки. Тепловентилятори водяні можуть легко встановлюватися на подібні консолі. Додаткові пристрої мають у своєму складі деталі, описані нижче.

 1. Сама консоль (тип A, або тип B). поставляється в розмірі 1 шт;
 2. Тримач кріпильний. (А або В);
 3. Для кріплення власників у комплект входять гвинти М10 разом із гайкою і шайбою в розмірі 2 комплектів;
 4. Один гвинт М10, службовець для кріплення консолі монтажу до корпусу тепловентилятора;
 5. Заглушки в розмірі 2 штук;
 6. Втулки монтажні в розмірі 1 штука.

Всі вироби виконані з міцних матеріалів. Це забезпечує кріпленню максимальну довговічність.

Монтаж за допомогою кріпильних шпильок

Кріпильні шпильки також не входять в стандартний комплект поставки тепловентилятора. Шпильки, як і монтажна консоль, забезпечують надійне кріплення агрегату на міцній основі. Це може бути стіна, стеля і навіть колона. Лише б вона могла витримати вагу устаткування і володіла б усіма властивостями, які дозволяють проводити його установку.

На нижній і верхній панелях апарату передбачені спеціальні отвіри різьбового типу. Вони передбачені спеціально для монтажу обладнання за коштами шпильок. Тепловентилятор водяний Volcano має кілька різновидів. Для моделей VR1, VR2 і Mini відстань між шпильками одно 540 мм. Це дуже зручний варіант, що забезпечує надійне кріплення апарату. Кріпильні вироби виготовлені з надійних і довговічних матеріалів.

Загальні поняття про демонтаж

Демонтувати обладнання необхідно тільки справжнім професіоналам. Цей процес відрізняється складністю і наявністю у технічних фахівців величезної уваги до деталей. Необхідно неухильно дотримуватися всіх правил безпеки. Вони перераховані нижче:

 • Повністю знеструмити обладнання;
 • Вимкнути всі електричні з’єднання, які беруть участь в живленні пристрою електрикою;
 • Максимально запобігти можливості випадкового підключення тепловентилятора до електричної мережі;
 • Переконатися, що пристрій повністю відключено;
 • Ізолювати електричне обладнання, яке знаходиться поруч із пристроєм і знаходиться у включеному стані.

При подачі електроживлення на водяний тепловентилятор марки Volcano необхідно виконати всі ці дії у зворотньому порядку. Дотримуючись цих правил, ви не тільки максимально якісно виконаєте роботу, але і збережете себе та людей, які знаходяться поруч з вами.

Характеристика корпусу

Конструкція тепловентилятора VOLCANO VR2 EC

Конструкція

Грамотно розроблений компактний корпус дозволяє домогтися високого рівня продуктивності, коли йде рівномірний розподіл нагрітого повітря всередині приміщення. Корпус тепловентілятора виконаний в сірому кольорі, з гострими гранями, як імітація алмазу. Агрегат став компактніший і зручніший в експлуатації.

Форма і колір

Сірий колір корпусу і компактна форма у багато разів спрощують процес установки і введення в експлуатацію. Стильний дизайн дозволяє тепловентилятору ідеально вписатися в загальний інтер’єр приміщення.

Матеріали

Корпус тепловентілятора виготовлений з АБС пластика підвищеної міцності з додаванням анти-UV пігменту. Це збільшує стійкість агрегату до теплового впливу, а також впливу вологим повітрям, в значній мірі продовжуючи термін експлуатації. Корпус легко чиститься і демонтується. На корпус тепловентилятора йде довічна гарантія!

Smart Look

Запатентована конструкція кріплення, дозволяє отримати гарантію ідеального з’єднання деталей в корпусі.

Окремої уваги заслуговує корпус представленого теплового вентилятора. Він виконаний у привабливому дизайні і гармонійно вписується в будь-який інтер’єр приміщення. Корпус складається з передньої і задньої панелей. Конструкція сприяє зниженню рівня шуму при роботі пристрою. Матеріалом виготовлення служить високоякісний пластик. Він забезпечує гарну тепловіддачу. Це дозволяє внутрішнім деталям уникнути перегріву, за рахунок чого подовжити свій термін служби. Виробник видає гарантію на корпус, яка діє протягом усього строку експлуатації обладнання (до 15 років включно).

Підвищена ефективність

Удосконалена конструкція

Висока продуктивність вентилятора

Вентилятори має оптимізований профіль і збільшену довжину / площу лопатей. Це забезпечує посилення продуктивності в кілька разів, а також гарантує низькі експлуатаційні витрати, при низькому рівні шуму.

Ефективні електродвигуни

Вибір високопродуктивних 3-х швидкісних електродвигунів AC і енергозберігаючих електродвигунів ЄС можна домогтися оптимальних робочих параметрів при мінімальному електроспоживанні.

Повний рециклінг

Тепловентилятор виготовлений в дотриманні всім вимогам до охорони навколишнього середовища. 100% матеріалів можуть піддаватися рециклінгу і використовуватися для нового виробництва.

Енергозбереження та регулювання

Електродвигуни стандарту ЄС зберігають максимальний рівень ККД навіть при зниженій частоті обертання. Плавне регулювання числа обертів електродвигунів ЄС дає можливість застосовувати їх в будь-яких приміщеннях.

Графік залежності швидкості потоку повітря від відстані

Аеродинамічні характеристики Volcano VR

Технічні характеристики Volcano VR2 EC

ПараметриОдиницяVR2 EC
Кількість рядів нагрівача2
Макс. витрата повітрям3/год4850
Діапазон потужності нагрівукВт8-50
Приріст температури повітря*°18
Макс. температура теплоносія°130
Макс. робочий тискмПА1,6
Макс. довжина в горизонтальному положеннім22
Макс. довжина у вертикальному положеннім11
Об’єм води в нагрівачідм2,16
Діаметр приєднувальних патрубків (зовнішня різьба)дюйм3/4
Маса без водикг29
Напруга живленняВ/Гц1х230/50
Потужність двигуна АСкВт0,28
Номінальний струм АСА1,3
Частота обертання двигуна АСоб/хы1380
Клас захисту двигуна АСIP54
Потужність двигуна ЕСкВт0,25
Номінальний струм ЕСА1,3
Частота обертання двигуна ЕСоб/хв1430
Клас захисту двигуна ЕСIP44

Умовні позначення:

Tz – температура води на вході в тепловентилятор, Tp – температура води на виході з тепловентілятора.

Tp1 – температура повітря на вході в тепловентилятор, Tp2 – температура повітря на виході з тепловентілятора.

Pg – теплова потужність тепловентилятора.

Qp – витрата повітря, Qw – витрати води.

Δp – падіння тиску в теплообміннику (гідравлічний опір).

Δp – падіння тиску води в теплообміннику

Tp1

[°C]

Qp

[м3/г]

Параметри Tz/Tp [°C]
50/30 [°C]70/50 [°C]80/60 [°C]90/70 [°C]
Pg

[кВт]

Tp2

[°C]

Qw

[м3/г]

Δp

[кПа]

Pg

[кВт]

Tp2

[°C]

Qw

[м3/г]

Δp

[кПа]

Pg

[кВт]

Tp2

[°C]

Qw

[м3/г]

Δp

[кПа]

Pg

[кВт]

Tp2

[°C]

Qw

[м3/г]

Δp

[кПа]

0530013,27,50,586,221,712,20,9514,625,814,51,142029,916,81,3326
390011,38,60,494,618,414,10,8110,821,916,70,9714,725,419,41,1219,1
28009,410,10,413,315,416,40,687,818,319,50,8110,521,222,60,9413,6
5530011,311,30,494,619,716,10,8712,323,918,41,0517,32820,81,2423
39009,612,30,423,416,817,80,749,120,320,50,912,823,823,21,0516,9
2800813,60,352,51419,90,626,616,923,10,759,119,926,20,8812,1
1053009,215,20,43,217,8200,7810,22222,40,9714,826,124,71,1620,2
39007,9160,342,415,121,60,667,618,724,30,8210,922,2270,9814,9
28006,6170,291,812,723,50,565,415,626,60,697,818,529,70,8210,6
1553007,2190,31215,823,90,78,22026,30,8812,524,228,61,0717,5
39006,119,70,271,513,525,30,596,117280,759,220,530,70,9112,9
28005,120,40,221,111,3270,54,414,230,20,636,617,233,30,769,2
205300522,80,221,113,827,80,616,418,130,20,810,322,232,50,9915
39004,223,20,180,811,8290,524,815,431,80,687,618,934,50,8411,1
28003,523,70,150,69,930,50,433,512,933,70,575,515,836,80,77,9

 

 

Теплові характеристики

Умовні позначення:

Tz – температура води на вході в тепловентилятор;

Tp – температура води на виході з тепловентілятора;

Tp1 – температура повітря на вході в тепловентилятор;

Tp2 – температура повітря на виході з тепловентілятора;

Pg – теплова потужність тепловентилятора;

Qp – витрата повітря;

Qw – витрати води;

Δp – падіння тиску в теплообміннику (гідравлічний опір);

Δp – падіння тиску води в теплообміннику.

Tp1 [°C]Qp [м3/г]Параметры Tz/Tp [°C]
50/30 [°C]70/50 [°C]80/60 [°C]90/70 [°C]
Pg [кВт]Tp2 [°C]Qw [м3/г]Δp [кПа]Pg [кВт]Tp2 [°C]Qw [м3/г]Δp [кПа]Pg [кВт]Tp2 [°C]Qw [м3/г]Δp [кПа]Pg [кВт]Tp2 [°C]Qw [м3/г]Δp [кПа]
0530013,27,50,586,221,712,20,9514,625,814,51,142029,916,81,3326
390011,38,60,494,618,414,10,8110,821,916,70,9714,725,419,41,1219,1
28009,410,10,413,315,416,40,687,818,319,50,8110,521,222,60,9413,6
5530011,311,30,494,619,716,10,8712,323,918,41,0517,32820,81,2423
39009,612,30,423,416,817,80,749,120,320,50,912,823,823,21,0516,9
2800813,60,352,51419,90,626,616,923,10,759,119,926,20,8812,1
1053009,215,20,43,217,8200,7810,22222,40,9714,826,124,71,1620,2
39007,9160,342,415,121,60,667,618,724,30,8210,922,2270,9814,9
28006,6170,291,812,723,50,565,415,626,60,697,818,529,70,8210,6
1553007,2190,31215,823,90,78,22026,30,8812,524,228,61,0717,5
39006,119,70,271,513,525,30,596,117280,759,220,530,70,9112,9
28005,120,40,221,111,3270,54,414,230,20,636,617,233,30,769,2
205300522,80,221,113,827,80,616,418,130,20,810,322,232,50,9915
39004,223,20,180,811,8290,524,815,431,80,687,618,934,50,8411,1
28003,523,70,150,69,930,50,433,512,933,70,575,515,836,80,77,9

Габаритний розмір установки Volcano VR2 EC

Ширина: 700 мм, висота 700 мм, глибина 355 мм (без кронштейна).
Габаритні розміри Volcano VR2 EC

Вверх