Електрична схема підключення водяних тепловентиляторів Volcano VR

podkluchenie 33 800x283

УВАГА! Перед початком підключення тепловентиляторів необхідно відключити живлення електромережі! Підключення кабельних з’єднань має бути виконано кваліфікованим персоналом у відповідності до инструкції. У зв’язку з оновленням лінійки тепловентиляторів VOLCANO VR компанією VTS Euroheat, тепер всі вони мають трьох швидкісний електродвигун. На наш погляд, доцільно використовувати три найбільш популярні методи електричного підключення тепловентиляторів VOLCANO VR.

Номінальний переріз проводу, що підключається – 1.5мм2, наприклад, ПВС 3х1.5.

Метод №1 Пряме підключення тепловентиляторів VOLCANO VR до мережі

Метод №1 Пряме підключення тепловентиляторів VOLCANO VR

На схемі наочно показано як підключити тепловентилятор VOLCANO VR безпосередньо до мережі. де:

“L” – ФАЗА;

“N” – НУЛЬ;

“PE” – ЗЕМЛЯ.

Розберемо детально:

Під номером 1 у нас 1-фазне живлення мережі 220В-50Гц, тепловентилятори VOLCANO VR харчуються від звичайної побутової мережі 220В що розширює сферу їх застосування.

Під номером 2 знаходиться головний вимикач, запобіжники. Рекомендоване запобігання: від перенапруги (тепловентилятор VOLCANO VR – 4 A), а також диференціальне запобігання.

Залежно від того куди підключити провід живлення фази, буде залежати вибір швидкості обертання електродвигуна і його продуктивність в м3/год (витрата повітря):

  • Максимальна потужність, фазу підключити до роз’єму №8;
  • Середня потужність, фазу підключити до роз’єму №7;
  • Мінімальна потужність, фазу підключити до роз’єму №6.

Метод №2 Підключення тепловентилятори VOLCANO VR через регулятор швидкості і температури WING / VR (TR110C-B)

Підключення тепловентилятори VOLCANO VR через TR110C-B

Переваги:

  • Зручне перемикання між швидкостями (витратою повітря) тепловентілятора, за своєю структурою, він просто перемикає подачу напруги через фазу;
  • Управління температурою приміщення, при досягненні заданої температури на регуляторі швидкості і температури WING / VR (TR110C-B) він відключає живлення вентиляторів;
  • Можливість включати і вимикати тепловентилятори через вимикач на панелі TR110C-B.

Максимально на один такий регулятор швидкості і температури TR110C-B можна підключити:

Рекомендується використовувати кабель 5х1мм2.

Максимальна довжина кабелю від VOLCANO до регулятора TR110C-B не повинно перевищувати 100м.

Метод підключеня

Для наших регуляторів швидкості та температури що ми завезли спеціально для себе, трохи інша схема підключення.

Схема підключення до нашого регулятора

Трохи змінена нумерація підключення вентиляторів до регулятора швидкості і температури. Даний регулятор є акційним, коштує набагато дешевше ніж регулятор VTS, для хороших клієнтів можемо його подарувати.

Метод №3 Подключение Тепловентиляторов VOLCANO VR через регулятор скорости и температуры WING/VR (TR110C-B) + двухходовой клапан с сервоприводом

Подключение VOLCANO VR через регулятор TR110C-B + двухходовой клапан с сервоприводом

Додатковою перевагою застосуванням двухходового сервоприводу в системі опалення за допомогою водяних тепловентиляторів VOLCANO VR, крім тих що описано при методі підключення №2, є можливість перекрити подачу гарячого теплоносія (води) на теплообмінник тепловентілятора, тим самим якщо у Вас стоїть система автоматики на Вашому котлі, є можливість заощадити, газ або електрику перекривши джерело втрати тепла в системі.

Якщо у Вас залишилися питання або виникло бажання купити водяні тепловентилятори VOLCANO VR, телефонуйте нам і ми Вас проконсультуємо.

Вверх