Монтаж тепловентиляторів Volcano

monraj volcano st

Для максимально якісного опалення приміщень будь-якої спрямованості необхідно використовувати тільки продуктивні і дієві нагрівальні агрегати, які протягом максимально короткого часу допоможуть досягти комфортних умов. Одним з таких опалювальних агрегатів є тепловентилятор Volcano від польської компанії VTS EuroHeat. Це дієве і вже багато в чому вдосконалене обладнання для опалення приміщень як громадського, так і промислового призначення.

Тепловентилятори Volcano працюють за допомогою водяного теплообмінника, що дозволяє домагатися необхідних температурних показників при низькому рівні шуму і економному споживанні електроенергії. У тепловентиляторів є широкий модельний ряд, і кожна з моделей має певний запас потужності, що дозволяє вибрати більш відповідну модель під певні умови експлуатації. Кожен клієнт зможе підібрати для себе найбільш підходящу модель і задовольнить всі технологічні потреби.

Робочі характеристики тепловентиляторів Volcano

Корпус тепловентиляторів Volcano виготовлений зі стійких до корозії матеріалів і має довічну гарантію. Грамотно розроблена форма і новий дизайн дозволять тепловентилятору вписатися в приміщення будь-якої спрямованості, гармонійно підкреслюючи загальний інтер’єр. Компактна форма в кілька разів спростить процес установки і введення в експлуатацію, і в цілому такий тепловентилятор прослужить вам протягом тривалого часу.

Тепловентилятор створює повітряно-теплової бар’єр, який рівномірно розподіляється всередині приміщення за рахунок автоматичних жалюзі. На цьому і будується принцип роботи тепловентиляторів Вулкан.

Дані агрегати підключаються до локальної системи подачі гарячої води температурою не більше 90ºС, після вода надходить на теплообмінник, нагріваючи його до потрібної температури, в той час як спеціальний вентилятор вбирає повітря з приміщення, жене його через теплообмінник, нагріває, а далі назад подає в приміщення , опалюючи його.

Даний спосіб опалення не вимагає великих енергетичних витрат, він не спалює повітря, а головне, для цього не потрібно ніяких відводів на вулицю. При нестачі потужності, якщо площа приміщення занадто велика, можна встановити відразу декілька тепловентиляторів, які будуть працювати одночасно і створювати комфортні умови.

Як підключити тепловентилятор Volcano до опалення?

Після того, як був зроблений вибір на користь певної моделі тепловентілятора Volcano, необхідно подбати про якісну установку. Монтаж тепловентиляторів Volcano буває декількох видів, все залежить від специфіки приміщення і технічних потреб:

 • Монтаж на стіну;
 • Монтаж під стелею;
 • Груповий монтаж.

Монтаж на стіну найпоширеніший вид установки, коли можна більш точно налаштувати напрямок теплого потоку повітря.

Висота монтажу може змінюється в залежності від моделі. Для тепловентиляторів Volcano VR MINI це – 2,5 метра, для моделей VR 1/2/3, VR-D MINI, VR-D – від 2,5 до 8 метрів.

Монтаж тепловентилятора Volcano на стіну

Монтаж під стелею використовується для точкового і спрямованого обігріву певної зони всередині приміщення. В цьому випадку налаштувати кут обігріву набагато складніше.

Висота установки також залежить від модельного ряду. Для тепловентиляторів Volcano VR MINI це може бути 3-8 метри, для моделей VR 1/2 – 3-11 метра, VR 3 – 3-12 метра, VR-D MINI 5-10 метрів, VR-D від 2,5 3 -15 метра.

Монтаж тепловентилятора Volcano на потолок

Груповий монтаж підходить для приміщень з великою площею, в разі, якщо один тепловентилятор не справляється з обігрівом і необхідна установка декількох. Кількість тепловентиляторів залежить від теплової потреби.

Висота монтажу варіюється в залежності від моделі. Для тепловентиляторів Volcano VR MINI – 3-7 метра, для моделей VR 1/2/3, VR-D MINI, VR-D – від 6 до 12 метрів.

Груповий монтаж тепловентиляторів Volcano на стіну

Щоб установка проходила більш зручно, стандартна комплектація повітряно-опалювальних агрегатів Volcano має монтажну консоль, яка забезпечує можливість кріплення тепловентилятора до стіни або стелі, в залежності від ваших потреб.

При цьому максимальна дальність потоку нагрітого повітря в вертикальному положенні становить 8-15 метрів, в залежності від типорозміру агрегату. Максимальна дальність повітря в горизонтальному стані становить 14-25 метрів.

Також варто відзначити, що на всіх коробках тепловентиляторів Volcano надрукований шаблон з відстанню між отворами для кріплення і лініями для горизонтального вирівнювання. Це полегшує процес кріплення консолі до стіни. Для цього достатньо просто вирізати шаблон з верхньої частини коробки і з таким керівництвом приступати до установки.

Креслення для монтажу на коробці

Як підключити Volcano?

Після установки тепловентілятора слід подбати про проведення підключення агрегату для того, щоб отримувати якісну і безперебійну роботу. Є два базових прикладу, як підключити повітряно опалювальні агрегати. Це відмінно можна розглянути на детальних схемах нижче.

Схема підключення Volcano AC

Схема підключення Volcano AC

 1. Електрична мережа 230/50 В / Гц;
 2. Вимикач напруги з запобіжником;
 3. Настінний контролер Volcano;
 4. Клапан з серпопріводом;
 5. Тепловентилятор (за вибором може бути VOLCANO VR MINI, VR1, VR2, VR3, VR-D і т.д.).

Схема підключення Volcano EC

Схема підключення Volcano EC

 1. Електрична мережа 230/50 В / Гц;
 2. Вимикач напруги з запобіжником;
 3. Настінний контролер Volcano;
 4. Volcano VR Mini, VR1, VR2, VR3, VR-D – з можливістю підключення одночасно до 8 моделей до одного контролера.
 5. Датчик температури може бути встановлений опціонально.

Також є базова інструкція і приклад як встановити гідравлічну систему, щоб до тепловентилятор надходила гаряча вода. Процес монтажу представлений нижче:

Підключення тепловентилятора Volcano до котла

Комплектуючі:

 1. Нагрівач;
 2. Клапан з серпопріводом;
 3. Клапан вентиляції;
 4. Запірний клапан;
 5. Фільтр;
 6. Циркуляційний насос;
 7. Котел.

Якщо у вас є всі необхідні технологічні навички та інструменти, то ви можете провести монтаж тепловентілятора Volcano самостійно. Якщо ж ви сумніваєтеся в якості здійсненної роботи, то в цьому випадку краще звернутися до професіоналів, які в найбільш короткі терміни проведуть установку, підключення і настройку тепловентиляторів Volcano. Телефонуйте нашим менеджерам, щоб не тільки купити тепловентилятор Volcano за доступною ціною, але також для замовлення роботи по якісному монтажу.

Вверх