Опалення спортивного залу

sportzal pic1 1

Забезпечити ефективне опалення такої конструкції, як спортивний зал, може бути досить проблематично. Звичайні способи обігріву можуть не справлятися зі своїми функціями через наявність високої стелі (який інколи досягає 4-метрів). Використовуючи конвективное обладнання для опалення, власник приміщення ризикує попросту витратити зайві гроші на опалення простору під стелею.

До того ж, теплоізоляція в багатьох стандартних будівлях спортивних залів повністю відсутня або знаходиться не в найкращому стані. Крім усього іншого, не варто забувати, що в деяких спортивних приміщення немає необхідності в постійному опаленні, так як включати його потрібно в період проведення гри. У зв’язку з цим, можливість використання центрального опалення відпадає, як вельми енерговитратний варіант.

Телефонуйте, щоб отримати більше інформації про роботу тепловентілятора Volcano і методах його застосування в спортзалах. Наші професійні менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розрахують номінальну потужність тепловентилятора виходячи із загальної площі спортзалу, а головне, запропонують дуже вигідні ціни на всю продукцію від компанії VTS Euroheat.

Як вибрати правильний метод опалення?

Спочатку варто відштовхуватися від базових понять систем обігріву. Сучасні теплові пристрої повинні гарантувати не тільки високий рівень ефективності та підтримки певного температурного режиму, але і можливість використання режиму економії. Застосовуючи такий метод обігріву приміщення, ви зможете домогтися поліпшених показників опалення і суттєво скоротити витрати на споживання електроенергії.

Для обігріву спортивного залу радимо використовувати водяні тепловентилятори Volcano. Їх високу якість і встигли зарекомендувати себе показники результативності, зуміють досягти потрібної температури в приміщенні. До того ж, керувати даними опалювальним пристроєм досить зручно.

Тепловентилятори забезпечать вам наявність таких важливих показників, як:

  • Економія електроенергії. Вночі користувач зможе переключити пристрій в економний режим, що дозволить йому істотно заощадити енергоспоживання;
  • Безпека. Виробник обладнав усі моделі водяних тепловентиляторів Volcano багатоступінчастої системою безпеки, а також вбудованим датчиком, який забезпечить надійну систему від перегріву пристрою;
  • Швидкий нагрів. Це оптимальний варіант для використання в спортивному приміщенні, так як часто забезпечити потрібний температурний режим потрібно саме перед грою;
  • Надійність використання. Пристрої мають всі необхідні сертифікати, які підтверджують високу якості обладнання, а також тривалий термін їх експлуатації.

Переваги водяних тепловентиляторів Volcano

ККД даної серії систем обігріву становить 99%. Цей показник у кілька разів вище стандартного варіанту опалювального пристрою. Купуючи цей варіант агрегату для опалення спортивного залу, ви можете бути впевненими в його перевагах.

Так, пристрій не спалює кисень під час роботи. Це означає, що, забезпечивши необхідний температурний режим, тепловентилятор НЕ буде пересушувати повітря в приміщенні. Більш того, пристрій універсально при підключенні. Воно може працювати як від твердопаливного котла, так і від міської системи теплопостачання.

Для того щоб встановити тепловентилятор в приміщенні, вам не знадобиться запрошувати фахівця. Маючи найменший досвід в установці теплоприладів, а також керуючись прикладеної інструкцією, ви зможете самостійно провести монтаж агрегату.

Зверніть увагу на те, що пристрій обладнаний таким приладом, як термодатчик. Він щохвилини зчитує показники температурного режиму в приміщенні, і таким чином підтримує необхідну температуру за весь час свого функціонування.

Вверх