Застосування тепловентиляторів Volcano у тваринницькій сфері

volcano jivotnovodstvo

Тваринницька галузь вимагає суворого дотримання багатьох умов. Одним з найважливіших є підтримання оптимальної температури. Для різних тварин цей показник може змінюватися. Наприклад, для утримання великої рогатої худоби температура в приміщенні повинна варіюватися від 4 до 20 градусів за Цельсієм.

Більш конкретний показник залежить від корму, умов утримання і віку тварин. Для птиці температура повітря не повинна бути нижче 10 градусів. У випадку з курьми-несучками, температура повинна коливатися в межах 12-14 градусів. Такий рівень забезпечить максимальну продуктивність птиці.

В деяких випадках тварини можуть нагрівати приміщення температурою власного тіла. Досягти цього можна лише шляхом якісної герметизації приміщення. Однак, як стверджують фахівці, великої ефективності це не принесе. Найбільш раціональний шлях у цьому випадку – придбання теплових вентиляторів Вулкано. Обладнання виготовлено у відповідності з сучасними стандартами якості і надійності.

Щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться з нашими професійними менеджерами, які завжди готові відповісти на всі питання, що цікавлять, розрахувати потужність тепловентилятора виходячи з площі приміщення, а також допомогти клієнту зробити швидку покупку.

Принцип роботи водяних тепловентиляторів Volcano

В будь-якому опалювальному обладнанні є свій теплоносій. У випадку з водяними тепловими вентиляторами велику роль відіграє гаряча вода. Вона віддає своє тепло через теплообмінник з розширеною поверхнею. Завдяки цьому, опалювальне обладнання водяного типу характеризується високою потужністю і ефективністю.

Далі потужний вентилятор всмоктує повітря з приміщення і пропускає його через теплообмінник пристрою. Таким чином, повітря нагрівається до потрібної температури і направляється назад в приміщення. За допомогою жалюзі, які перебувають на лицьовій стороні тепловентилятора, можна направляти гарячий повітряний потік в різні сторони.

Це дозволяє ефективно нагрівати не тільки все приміщення, але і окремі його ділянки. Така архітектура пристрою дозволяє з максимальною ефективністю розподіляти тепло між тваринами. Особливо це добре у випадку розташування різних типів тварин в одному приміщенні. Тепловентилятори водяні можна використовувати навіть для розвитку приплоду, створюючи для нього потрібний рівень тепла.

Переваги обладнання

Активне використання представлених пристроїв у тваринницькій галузі обумовлено рядом незаперечних переваг даних опалювальних систем. Світовий бренд Volcano вже давно зарекомендував себе як надійний виробник. Його продукція встановлена на підприємствах різного рівня. Купуючи тепловий вентилятор представленої марки, ви отримуєте:

  • виріб європейської якості;
  • високонадійний полімерний корпус;
  • низький шумовий рівень (що дуже важливо для здоров’я тварин);
  • низький рівень енергоспоживання.

Це підтверджено численними випробуваннями і завірене відповідною документацією. Пристрій гарантовано забезпечить приміщення вашого заводу необхідним рівнем тепла, затвердженим відповідними перевіряючими органами.

Волкано може бути встановлений в будь-якому положенні. У багатьох випадках його монтують прямо в стелю. Це забезпечує досить ефективний результат в плані обігріву приміщень. Пристрій широко застосовується в теплицях для забезпечення тварин корисним рослинним кормом.

Обладнання здатне автоматично підтримувати задану температуру. В нього вбудовані високоточні датчики, які постійно порівнюють температуру, яка надходить з вже існуючою. Якщо ці дані відрізняються, пристрій може автоматично включитися або відключитися в залежності від різниці температур.

Телефонуйте нашим менеджерам, які допоможуть зробити правильний вибір тепловентілятора, виходячи з особливостей теплиці, а також запропонують найбільш вигідні ціни.

Вверх