Використання тепловентиляторів на птахофабриках

pticefabrica pic

В утриманні птахофабрик різного розміру та масштабу одним з перших аспектів, про які потрібно подбати, є якісне опалення. Воно безпосередньо впливає на здоров’я птиці, її потомство та інших продуктів. Придбання якісної опалювальної системи допоможе не тільки суттєво розширити межі бізнесу, але і дозволить співробітникам комфортно виконувати свої обов’язки.

Однією з таких систем є тепловентилятор водяний вулкан. Він увібрав у себе новітні технології обігріву приміщень різного обсягу, якісну реалізацію кожного елемента і привабливий дизайн. Це дає можливість використовувати пристрій на промислових підприємствах будь-якого рівня.

Телефонуйте, якщо ви хочете якісно обігріти птахофабрику. Наші менеджери допоможуть купити тепловентилятори Volcano за найбільш вигідною ціною, а також дадуть відповідь на всі питання, що стосуються принципу роботи тепловентилятора.

Чому саме тепловентилятор водяний Volcano

Водяний принцип дії такого обладнання істотно збільшує зручність його використання. Такий тепловентилятор не потребує монтажу біля вікна. Все повітря для подальшого нагріву він бере безпосередньо з приміщення. Це дозволяє здійснювати монтаж в будь-якому зручному місці. До нього необхідно підвести живлення і водопостачання.

Така реалізація сприяє більш точному і ефективному обігріву приміщення. Повітря всмоктується в пристрій, що нагрівається за допомогою гарячої води і видувається назад в приміщення за коштами потужного вентилятора. Гаряче повітря надходить у приміщення через спеціальні жалюзі. Їх можна відрегулювати таким чином, щоб повітряні потоки йшли саме в конкретні місця (наприклад, пташники).

Як доповнення ви можете придбати монтажну консоль і вже регулювати сам корпус. Якщо тепловентиляторів Volcano кілька, можна створити ідеальний мікроклімат в приміщенні, що сприяє розвитку птиці і комфортній роботі людей. Завдяки такому підходу, водяні калорифери з вентилятором застосовуються на багатьох заводах і фабриках в нашій країні і за кордоном.

Пристрій повітряної завіси

Тепловий вентилятор промислового рівня марки Volcano складається з таких важливих елементів:

  • Корпус з полімеру;
  • Водяний нагрівач;
  • Осьовий вентилятор;
  • Регульовані жалюзі;
  • Комплект для монтажу.

Полімерний корпус високоефективно пропускає тепло. Це дозволяє внутрішнім деталям не нагріватися і стабільно працювати тривалий час. Осьовий вентилятор захищає спеціальна панель-сітка. З її допомогою в корпус пристрою не потрапляє пил, бруд і інше сміття.

На корпус можна прикріпити кольорові бічні накладки. Їх завдання – зробити дизайн тепловентилятора більш оригінальним. Ви можете купувати різні комплекти таких деталей, які мають різні кольори. Це сприяє тому, що теплове обладнання обов’язково впишеться в загальний зовнішній вигляд приміщення вашої птахофабрики.

Повітронагрівач Volcano VR2 здатний опалювати приміщення великого об’єму. Однак, як і у всіх пристроїв водяного типу, його робота обумовлена наявністю водних ресурсів. Перед придбанням подібного виробу необхідно подбати про наявність якісного джерела водних ресурсів. Це може бути звичайний котел або міське водопостачання.

Для більш розширеного і зручного керування пристроями рекомендується придбати додаткову автоматику. Вона не входить в стандартний пакет комплектації, але виявляється практично незамінною у випадку, коли у великому приміщенні працюють кілька тепловентиляторів. За допомогою автоматики ви можете регулювати температуру нагріву і більш точно стежити за створеним мікрокліматом. Це дуже важливо для птахівничих і тваринницьких підприємств.

Вверх