Повітряне опалення в кафе

restoran22

Заклади громадського харчування потребують надійного повітряному опаленні не менше, ніж будь-яке інше приміщення. У зимовий час опалювальні пристрої забезпечують відвідувачам неймовірне відчуття комфорту і покращує настрій. Саме з цієї причини кафе, бари і ресторани з належними приладами користуються великим попитом у споживачів, ніж ті, які мають менш ефективні засоби.

Крім того, температурні режими, що створюють комфорт для людини, затверджені законодавчо на державному рівні. Власникам закладів громадського харчування слід серйозно поставитися до цього питання. Такий підхід повністю убезпечити їх від претензій спеціальних служб, відповідальних за температуру. Також на мікроклімат кардинальним чином впливають відносна вологість повітря і відсутність протягів.

Телефонуйте і отримуйте більше корисної інформації о тепловентиляторах Volcano. Наші менеджери завжди готові надати професійну допомогу з вибором певної моделі тепловентілятора, розрахувати потужність, виходячи з площі приміщення, а головне запропонувати найбільш вигідні ціни.

Водяний тепловентилятор Volcano VR – ефективний засіб забезпечення тепла і комфорту

Провідну роль у створенні оптимального мікроклімату відіграє водяний тип опалення. Його суть полягає в тому, що теплоносієм виступає гаряча вода. За таким принципом діє високоякісний теплової вентилятор Volcano серії VR. Він складається з деталей, описаних нижче.

  • Корпус виконаний з високоякісного теплопровідного полімеру. Завдяки цьому, пристрій не перегрівається і може працювати досить тривалий кількість часу. На корпус дана гарантія 15 років.
  • Водяний нагрівач. У його функції входить нагрівати воду до 90 градусів за Цельсієм для забезпечення гарячого повітряного потоку.
  • Вентилятори. У його функції входить створення необхідної циркуляції повітря. Пристрій забирає повітря з навколишнього середовища, пропускає його через теплообмінник і випускає назовні через жалюзі.
  • Керовані жалюзі знаходяться на лицьовій частині корпусу. Їх можна відрегулювати таким чином, щоб повітряний потік йшов в одному з 4 напрямків.
  • Кольорові накладки. Їх функція – забезпечення естетичного дизайну. Входять в комплект в розмірі 2 штук і встановлюються з боків корпусу.

Всі перераховані складові строго сертифіковані і мають повний пакет документів, що підтверджують їх європейську якість. Це дає можливість використовувати тепловентилятор представленої моделі в державних установах.

Для різного об’єму приміщень в лінійці VR представлені різні версії Volcano. Ними є такі:

Використання кожного з них доцільно в певних випадках і потребах відвідувачів кафе чи ресторану в рівні температури всередині приміщення.

Переваги водяного тепловентілятора Volcano VR

Незаперечною перевагою водяного опалювального обладнання є його монтаж незалежно від розташування вікон. Тепловий вентилятор використовує тільки те повітря, яке є в приміщенні. До нього досить провести систему електроживлення і водопостачання.

Агрегат Volcano VR здатний працювати спільно з тепловими насосами. Однак, в разі, коли від теплового насоса виходить лишком маленький теплової носій, рекомендується використовувати версію тепловентілятора VR2 – найпотужнішу з представленої лінійки.

У жарку пору обладнання здатне ефективно охолоджувати повітря. Справа в тому, що температура вихідного потоку повітря повністю залежить від температури води, що подається до пристрою. Це вкрай економічно, так як ви тепер не будете витрачати гроші на придбання додаткових приладів охолоджуючого дії. Крім того, водяний тепловентилятор не споживає ніякі інші ресурси, крім електрики.

Необхідно пам’ятати, що при використанні приладу в якості охолоджувального обладнання не варто вішати його під стелею. В результаті охолодження утворюється конденсат, який буде капати на підлогу. Монтаж на стіну – ідеальний варіант. Далі необхідно знизити потужність роботи вентилятора. Це дасть можливість конденсату стікати прямо в піддон.

Всі потрібні параметри пристрою піддаються конфігурації. Цьому сприяє ряд опціальний обладнання, що не входить в комплект поставки, але рекомендованого до придбання. Наприклад, за допомогою кімнатного термостата агрегат може точно підтримувати комфортний мікроклімат навіть у приміщенні великого обсягу. Вам не потрібно регулярно стежити за ним. Термостат буде відстежувати поточну температуру обігріву і «вирівнювати» її у відповідність із заданими умовами.

Монтажна консоль – ще одна вкрай ефективна опція, дає можливість повертати не тільки жалюзі водяного тепловентілятора, але і сам корпус пристрою. Це дає вам можливість більш точно направляти повітряні потоки. Такий підхід забезпечить комфорт відвідувачам вашого закладу.

Електричне опалювальне обладнання – альтернатива водяному аналогу

У деяких випадках установка опалювальних пристроїв водяного принципу роботи неможливий. У цьому випадку необхідний монтаж електричних агрегатів. У цих випадках найчастіше встановлюють електричні конвектори. Сучасні моделі мають приємний зовнішній вигляд і відрізняються легким монтажем. Досить закріпити його на стіні і вставити шнур електроживлення в розетку.

У великих залах досить високу ефективність показують інфрачервоні обігрівачі. Завдяки своєму високому ККД і привабливому дизайну, вони користуються незаперечним авторитетом серед власників дорогих ресторанів. Інфрачервоні обігрівачі можна легко переносити в потрібні місця в приміщенні, створюючи комфортну температуру повітря для відвідувачів.

Крім того, про повітряних теплових завісах теж забувати небажано. Особливо в тих випадках, коли вихід знаходиться близько від приміщення громадського харчування. Вона створює ефективну струмінь гарячого повітря, яка перешкоджає проникненню з вулиці протягів і холодних повітряних потоків. Електричне обладнання має і свій недолік: висока вартість електроенергії.

Щоб купити тепловентилятор Volcano для обігріву кафе, телефонуйте нашим професійним менеджерам, які завжди готові надати найбільш вигідні ціни на всю продукцію від компанії VTS Euroheat.

Вверх