Повітряне опалення в басейні

basseyn2

Багато людей стверджують, що якість води в басейні є головною його складовою. Це безумовно так, проте варто обов’язково звернути увагу на якість опалювальної системи. Від неї залежить мікроклімат в приміщенні, настрій відвідувачів і, головне, їх здоров’я. Саме з цієї причини до вибору опалювального устаткування варто ставитися вкрай серйозно.

Телефонуйте, щоб отримати більше інформації про роботу тепловентілятора Volcano і методах його застосування в басейнах. Наші професійні менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розрахують номінальну потужність тепловентилятора виходячи із загальної площі, а головне, здивують дуже вигідними цінами.

Основні вимоги до опалювальних систем

Приміщення будь-якого басейну відрізняється делікатністю. Підвищена вологість і особливі будівельні матеріали диктують певні правила безпеки до пристроїв опалення. В першу чергу вони повинні повністю відповідати правилам безпеки. Такий підхід допоможе уникнути травм і інших неприємних ситуацій з відвідувачами басейну.

З іншого боку, кожен прилад, що знаходиться в приміщенні повинен гармоніювати в естетичному плані з його інтер’єром. Це стосується не тільки критих басейнів, але і будь-яких інших закладів. Однак у випадку з басейном, обладнання повинно створювати мікроклімат, що задовольняє наступним вимогам:

  • Температура води від 24 до 28 градусів за Цельсієм;
  • Температура повітря на 2-3 градуси вища за температуру води;
  • Швидкість руху повітря в межах від 0.15 до 0.3 м / с;
  • Відносна вологість повітря від 50% до 70%.

Якщо не дотримуватися перерахованих вище параметрів, людям в приміщенні критого басейну буде вкрай некомфортно. Крім того, виникає істотний ризик виникнення різних захворювань. З цієї причини вибирати необхідно такі опалювальні пристрої, які задовольняють поточним світовим стандартам і повністю відповідають заявленим характеристикам.

Водяний тепловентилятор Volcano VR

Одним з найбільш підходящих пристроїв для ефективного опалення басейну критого типу є тепловий вентилятор Volcano серії VR. Він володіє зручними характеристиками в плані монтажу та експлуатації. Пристрій має оригінальний дизайн, який буде поєднуватися з будь-яким інтер’єром приміщення. Тепловентилятор – прекрасна заміна центрального опалення, актуальність якого з кожним роком стає все менше через високу вартість.

Нагрівання повітря в приміщенні цим обладнанням відбувається, завдяки підведеною до нього водних ресурсів. Пристрій не потребує припливу повітря із зовнішнього середовища. Використовується тільки повітряний простір в приміщенні. Це дає можливість встановлювати тепловентилятор незалежно від розташування вікон. Устаткування має такі переваги:

  • Привабливий зовнішній вигляд;
  • Якість матеріалів відповідає європейським стандартам;
  • Можливість тонкої настройки і регулювання всіх параметрів;
  • Легкість монтажу і використання;
  • Гарантія 5 років;
  • Високий ступінь економічності.

Безшумна робота пристрою робить перебування людей в басейні більш комфортним і приємним. Щодо компактний розмір і додаткове опциональное кріплення дає можливість в кілька разів спростити процес установки.

Серія VR водяних тепловентиляторів Volcano включає в себе наступні версії пристроїв:

Кожна з них має свої показники потужності, які дають відмінну можливість використовувати різні пристрої для приміщень різних обсягів. Така градація сприяє більш точному і економічному підбору тепловентілятора, який буде ефективно обслуговувати саме потрібне вам приміщення.

Естетичні зовнішній вигляд тепловентиляторів можна забезпечити за допомогою спеціальних бічних вставок на корпус. Вони мають різні кольори і повністю гармоніюють як з самим пристроєм, так і з інтер’єром критого басейну. Протягом всього терміну експлуатації їх можна легко оновлювати.

Сфера застосування теплових вентиляторів Volcano

Представлені пристрої можна сміливо використовувати не тільки для опалення басейнів, а й багатьох промислових об’єктів. Вони активно застосовуються як у виробничій, так і в торговельній сфері. Водяні тепловентилятори можна побачити в будинках багатьох супермаркетів, виробничих приміщень, будівлях релігійної та спортивної спрямованості.

Якщо вам потрібно забезпечити комфортний і теплом досить великий простір, краще звернути увагу на Volcano VR2 – найпотужнішого представника лінійки. Його потужність варіюється від 30 до 60 кВт. Цього цілком вистачає на забезпечення теплом обсяг 5200 метрів кубічних на годину.

Для якісного опалення приміщення малого об’єму можна сміливо застосовувати VR mini. За якістю і за функціональною складовою він абсолютно в ньому абсолютно немає ніяких відмінностей в порівнянні з іншими аналогами. Потужність пристрою становить від 3 до 20 кВт, що забезпечить надійним теплом обсяг 2000 метрів кубічних на годину.

Підігрів підлоги і води

Заходи з облаштування опалення підлоги і води доцільно проводити тільки в якості остаточних робіт. Навіть якісне обладнання, закуплене для таких цілей, виявиться вкрай неефективним без належної системи опалення повітря всередині приміщення.

Парове опалення – одне з найбільш ефективних рішень в питанні опалення підлоги і води в басейні. Електричне опалення в разі з подібного роду приміщеннями виявиться вкрай небезпечним. На сучасному ринку представлено досить багато систем теплої підлоги, які з успіхом застосовуються не тільки в аматорських басейнах, але і в професійних установи. Ціна безпосередньо залежить від обсягу статі і від потреби в опаленні.

Вся їх комунікація прихована під кладкою статі, а принцип роботи дуже схожий з водяним тепловентилятором Volcano. Це дозволяє надійно і ефективно поєднати джерело опалення – водяний котел, не використовуючи додаткову апаратуру. Такий підхід вважається найбільш доцільним і економічним для підприємства будь-якого рівня. Спосіб прокладки і вид котла безпосередньо залежить від особливостей приміщення і його обсягу. У будь-якому випадку обладнання повинно бути тільки від надійних виробників мати всі сертифікати якості.

Телефонуйте, щоб отримати більше корисної інформації про тепловентилятори Volcano і принципу їх роботи в басейні. Наші професійні менеджери готові відповісти на всі ваші запитання.

Вверх