Опалення теплиць тепловентиляторами VTS Volcano

teplica

Ведення тепличного господарства займає багато часу і енергії. Вирощування овочевих культур чи квітів в тепличних умовах- досить кропіткий процес, який вимагає враховувати величезну кількість всіляких факторів. Починаючи від герметизації самої теплиці, вибору грунту, добрив, і закінчуючи забезпеченням якісного поливу, вентиляції, а головне- опалення. Так, саме опалення теплиці можна назвати одним з головних питань. Всі варіанти опалювальних систем у теплицях несуть за собою як плюси, так і мінуси.

Стандартним і найбільш поширеним варіантом опалення теплиці можна назвати використання парових котлів, радіаторів з водяним теплоносієм або найпростіший – установка електричних обігрівачів, які забезпечують локальний обігрів і встановлюються на безпечній відстані від саджанців. Всі перераховані види обігріву цілком популярні, але в той же час несуть за собою багато негативних моментів. Не будемо перераховувати всі, а обмежимося лише тим, що таке опалення досить громіздке (воно займає багато місця), складна, потребує великих енергетичних витрат, а також високих витрат електроенергії, тарифи на яку постійно зростають. Самі розумієте, що, наприклад, вирощування овочів в теплиці для себе дуже дороге захоплення, а для продажу невигідна, оскільки при значних витратах на енергоресурси собівартість овочів зростає, і вони стають чи не золотими. Тому слід подумати про нові та економні варіанти опалення, одним з яких можна назвати опалення теплиці за допомогою повітряної завіси.

Телефонуйте, щоб отримати більше інформації про роботу тепловентилятора Volcano і методах його застосування в теплицях. Наші професійні менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розрахують номінальну потужність тепловентилятора виходячи із загальної площі, а головне, запропонують дуже вигідні ціни.

Принцип роботи тепловентиляторів

Приклад роботи тепловентилятора Volcano
Головна особливість теплиць в тому, що обігрів повинен проходити швидко і по всій території одночасно. Якщо будуть які-небудь коливання температури або значне її зниження, то це дуже сильно відобразиться на рослинах. Номінальний рівень температури +20-28°С, за умови, що такі показники будуть підтримуватися цілодобово. При використанні застарілих методів опалення- обігрів знову таки нерівномірний, а по засобу конвекції нагріте повітря піднімається вгору, залишаючи непрогрітими нижні шари грунту.

Всіх цих проблем вдалося уникнути завдяки тепловентилятору VTS Volcano. Саме цей агрегат зміг об’єднати в собі надійність, компактність, високий рівень продуктивності і цілком економне споживання електроенергії. Крім того, тепловентилятори прості в установці і використанні.

Опалення теплиць вЗимку

Тепловентилятори забезпечують рівномірний розподіл нагрітого повітря в теплиці за рахунок рухомих жалюзів. Якщо повісити агрегат у верхній частині приміщення і направити по діагоналі на грунт із саджанцями, то за рахунок цього безперебійний потік нагрітого повітря прогріє рослини, повністю виключаючи підйом тепла до даху теплиці. Це дуже важливий фактор, оскільки витрати на опалення значно зменшаться, а рівень тепловіддачі навпаки зросте, коли немає проблем з природним відходом тепла у вентиляційні канали.

Повітряно-опалювальний агрегат Volcano працює від гарячої води температурою 90ºС, яка подається на спеціальний теплообмінник. Надходження води здійснюється від локального твердопаливного котла або комунальної мережі теплопостачання. По засобу спеціального вентилятора тепло від води нагнітається в повітряну струмінь і подається під тиском у теплицю. Особливість тепловентиляторів в тому, що вони використовують повітря безпосередньо з приміщення, але не спалюючи його, а використання води дозволяє отримати необхідний рівень вологості. Забір повітря з приміщення дозволяє забути про проблеми додаткового відводу на вулицю.

Корпус тепловентиляторів виготовляється з міцного технополімера, який володіє підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень і абсолютно несприйнятливий до корозійних утворень, що гарантує тривалий термін використання. Також слід зазначити, що труби з гарячою водою, які підводяться до тепловентилятора, можна прокласти на грунті для її додаткового обігріву.

Приклад використання повітряно-опалювального агрегату Volcano

У модельний ряд повітряно-опалювальних агрегатів VTS Volcano входять три пристрої:

Перед установкою тепловентилятора слід провести попередні розрахунки площі теплиці і визначитися з необхідним температурним рівнем. Так ви зможете зрозуміти точно, яку кількість тепловентиляторів встановити. Дані розрахунки можна провести самостійно або ж зверніться за консультацією до професійно підготовленим менеджерам. При стандартній площі теплиці в 400 м2 і висотою стелі 3,5 м, коли за межами приміщення температура на вулиці взимку буде коливатися в межах -15 -18°С, необхідно витримувати температуру в теплиці на рівні +20°С і більше, за умови невеликого зниження температури, з метою загартування рослин та економії енергоспоживання. При всіх цих умовах підійде агрегат, який працює в діапазоні потужності 60,5 кВт.

Тепловентилятори Volcano комплектуються додатковою регулюючою автоматикою, яка необхідна для контролю потужності та витрат повітря. Це може бути двоходовий клапан з сервоприводом, пов’язаний з термостатом в приміщенні або програмованим контролером Volcano. Контролер дозволяє програмувати таймер, який визначає точний час роботи повітряно-опалювального агрегату. До одного термостату або запрограмованого регулятора температури підключають кілька водяних клапанів Volcano. Можливе підключення і 5-ступеневого трансформаторного регулятора швидкості обертання двигуна, що дозволяє коригувати витрати повітря в інтервалі 700-5500 м3/год, при цьому змінюючи теплову потужність повітряно-опалювального агрегату.

Завдяки споживанню повітря з приміщення і використання водяного обігріву, тепловентилятори можна застосовувати у вигляді пристрою, який допомагає досягти необхідного рівня вологості. Цей важливий фактор дозволить поліпшити зростання овочевих культур і прискорити процес дозрівання. Крім того, використання тепловентиляторів набагато заощадливіше інших аналогів, а ефект Ви відчуєте вже через місяць. Такий вид опалення теплиці стає все більш популярним, а перелік позитивних моментів не перестає зростати.

Телефонуйте, щоб замовити тепловентилятори Volcano за найбільш вигідною ціною!

Вверх