Опалення складських приміщень тепловентиляторами Volcano

sklad volcano pic

В залежності від технічних вимог зберігання виробів складське приміщення має бути обладнане якісною опалювальною системою. Завдяки їй, товари зберігають свої корисні властивості на довгий час і поставляються з усіма якісними перевагами. Опалювальний процес регулюється у відповідності з наступними документами:

 • СНиП 41-01-2003 «Опалення, вентиляція і кондиціонування»;
 • СНиП 23-02-03 «Тепловий захист будинків»;
 • СНиП 31-04-2001 «Складські будівлі».

Крім них враховуються фізико-хімічні особливості самих виробів. Тепловентилятор водяний бренду Volcano може в повній мірі задовольнити потреби будь-якого типу складу в якісному опаленні. Пристрій володіє всім необхідним, щоб забезпечити приміщення потрібним рівнем температури.

Телефонуйте, щоб отримати детальну інформацію про будь-які моделі тепловентиляторів Volcano. Наші професійні менеджери розрахують номінальну потужність, яка підійде для конкретної площі приміщення, проконсультують і дадуть відповідь на всі питання, а головне, запропонують найвигіднішу ціну.

Принцип роботи водяного тепловентилятора

Обладнання не потребує наявності вікон. Опалення відбувається за рахунок проходження води через теплоносій. Повітря забирається з приміщення і видувається назад за допомогою потужного вентилятора через жалюзі. Їх можна регулювати в 4 різних напрямках. Це дає можливість створити ідеальні умови зберігання всіляких виробів.

Водяні тепловентилятори користуються величезним попитом серед власників приватних і державних підприємств. Завдяки своїй високій економічності і продуктивності, ними можна опалити приміщення площею великих розмірів.

Водяні опалювальні системи Volcano поділяються на 2 типи: vr1 і vr2. Версія vr1 має потужність від 10 до 30 кВт і здатна опалювати обсяг приміщень 5500 метрів кубічних на годину. Версія vr2 має параметри від 30 до 60 кВт і показує найбільшу ефективність опалення з об’ємом приміщення 5200 метрів кубічних на годину.

Переваги опалювальних систем Volcano

Виробник бренду Volcano дуже серйозно ставиться до потреб споживачів до своєї продукції. Тепловентилятори, що випускаються цією компанією, володіють рядом незаперечних переваг. Ними є:

 • Привабливий дизайн;
 • Якісний корпус;
 • Надійна елементна база;
 • Низький шумовий рівень;
 • Гарантія 5 років.

Обладнання поставляється в повністю готовому вигляді. Його досить просто встановити в потрібне місце на стіні, включити і насолоджуватися ефективною роботою. Представлений тепловентилятор здатний ефективно працювати в автоматичному режимі.

Вбудований датчик температури володіє високою якістю і довговічністю. Він постійно порівнює поточний рівень температури з існуючим параметром. Пристрій може відключати і включати обігрів в залежності від заданих умов. Для складу це особливо зручна опція, так як не передбачає наявності постійного спостереження за пристроєм.

Сфера застосування

Тепловентилятор Vоlcano вважається обладнанням промислового призначення. Крім складських приміщень він використовується для обігріву промислових підприємств різних сфер. Ними можуть бути:

 • хімічні заводи;
 • тваринні і рослинні ферми;
 • автосервіси і майстерні;
 • цехи з виробництва різної продукції.

Дуже часто такі пристрої можна побачити в церквах, на спортивних об’єктах, гаражних комплексах і тому подібних будов. Широка сфера застосування такого обладнання обумовлена неперевершеною якістю і надійністю його роботи. Доступна цінова політика дозволяє купувати пристрої навіть початковим підприємцям для обладнання виробничих приміщень і великих офісів.

Телефонуйте, щоб отримати детальну інформацію і вигідну ціну на тепловентилятор Volcano.

Вверх