Опалення супермаркету і магазину тепловентиляторами

magazin

Грамотне керівництво магазином та супермаркетом включає в себе турботу про ефективне опалення. Це веде до прогресивного збільшення відвідувачів вашого торгового закладу, що безпосередньо впливає на збільшення продажів. Крім того, ви отримаєте схвалення своєї діяльності з боку контролюючих органів з питань температури і мікроклімату в приміщенні.

У сучасному світі серед всіляких торгових організацій величезним попитом користується Volcano тепловентилятор. Він володіє всіма характеристиками, які повністю задовольнять запити власників як маленьких магазинів, так і гіпермаркетів.

Телефонуйте, щоб отримати більше інформації про роботу тепловентілятора Volcano і методах його застосування в супермаркетах і магазинах. Наші професійні менеджери допоможуть зробити правильний вибір, розрахують номінальну потужність тепловентилятора виходячи із загальної площі, а головне, здивують дуже вигідними цінами.

Види тепловентиляторів Volcano

Для різного об’єму приміщень, призначених для обігріву, представлені різні моделі таких пристроїв. Існують наступні версії теплового вентилятора:

Кожна модель має свою потужність. Це кардинальним чином впливає на ефективність нагріву повітря. Для власників різних супермаркетів представлені моделі VR1 і VR2. Вони являють собою високотехнологічне обладнання для обігріву великих виробничих приміщень і торгівельних залах. Призначення тепловентиляторів дозволяє їм активно експлуатуватися в різних сферах промисловості і торгівлі.

Якщо ви є власником невеликого магазину, модель Volcano Mini – ваш вибір. Він здатний обігрівати приміщення малого обсягу і робить це з високою ефективністю. Модель водяного тепловентилятора володіє компактними розмірами, що дозволяє надійно змонтувати його в маленьких приміщеннях. Безшумна робота всіх пристроїв даного бренду дозволить вашим покупцям з комфортом здійснювати потрібні покупки.

Агрегат повітряно-опалювальний присутній у багатьох популярних супермаркетах торгівельних мереж. Завдяки якості такого обладнання, власники величезної кількості підприємств на особистому досвіді оцінили його переваги і надійність. Монтувати його досить просто. Досить підвести електроживлення та комунікації водопостачання. Після цього тепловентилятор повністю готовий до активної експлуатації.

Принцип дії і пристрій повітряної завіси

Тепловентилятор водяний працює за рахунок нагрітої води. Він забирає повітря з приміщення, нагріває його до потрібної температури. Потім потужний вентилятор видуває його назад. Завдяки такому принципу, обладнання може бути встановлено практично скрізь. Йому абсолютно не потрібне повітря з вулиці. Весь ресурс для обігріву він бере безпосередньо з приміщення.

Сам вентилятор надійно захищений міцною сіткою, яка не пропускає всередину корпусу пристрою пил, сміття і інші забруднення. Бічні накладки представлені різними кольорами. Це дає можливість підібрати зовнішній вигляд тепловентилятора, який буде повністю гармоніювати з дизайном приміщення.

Корпус обладнання виготовлений з високоякісного полімеру і складається з 2 частин: передньої і задньої. Матеріал забезпечує ефективну теплопровідність під час роботи тепловентилятора. Це істотно знижує ризик перегріву. Водяний калорифер вулкан відповідає міжнародним стандартам.

Устаткування може бути легко встановлено не лише в приватних, а й у державних підприємствах різного рівня. Це стосується спортивних залів, церков та інших будівель подібного призначення. Виріб має повний пакет документів та інструкцій щодо правильної експлуатації. За рахунок якісних деталей пристрій може працювати тривалий час і ефективно опалювати приміщення.

Вверх