Опалення автомийки та СТО тепловентиляторами Volcano

sto volcano pic

Утримання автомийок і СТО можна назвати досить популярною сферою дрібного бізнесу. Не тільки початківці, але й досвідчені підприємці переключилися на дану галузь. Але, для отримання прибутку необхідно подбати про якісну роботу персоналу і всього устаткування. Тільки після забезпечення сприятливих умов праці зросте процес продуктивності, сервіс обслуговування покращиться, а клієнти захочуть звертатися до вас надалі.

Одним з головних пунктів комфорту всередині автомийки, СТО є якісне опалення. Автомийки бувають різної спрямованості (тунельні, портальні, безконтактні ручні), і вже в залежності від цього слід підбирати свій особливий спосіб опалення. Сьогодні ми б хотіли розглянути питання опалення автомийок і СТО за допомогою тепловентилятора Volcano. Які позитивні і негативні моменти спричинить за собою цей варіант, у чому його головна специфіка і т. д.

Щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться з нашими професійними менеджерами, які завжди готові відповісти на всі питання, що цікавлять, розрахувати потужність тепловентилятора виходячи з площі приміщення, а також допомогти клієнту зробити швидку покупку.

Особливість роботи повітряно-опалювальних агрегатів Volcano

Тепловентилятори Volcano – це потужні пристрої, призначені для опалення приміщень різної спрямованості, у тому числі автомийок та СТО. Дані агрегати мають досить компактну форму. Весь робочий механізм встановлений в пластиковий корпус. Цей матеріал володіє підвищеним рівнем міцності, йому не страшні корозійні освіти, передчасний знос і механічні ушкодження, крім того, на корпус компанія EuroHeat дає довічну гарантію.

Тепловентилятори прості в обігу, встановлення і введення в експлуатацію. Для проведення роботи потрібно підключити тепловентилятор до системи подачі гарячої води, яка буде надходити від локального нагрівального котла. Далі принцип дії дуже простий. Гаряча вода температурою до 90°С подається до теплообмінника Volcano, де за допомогою спеціального вентилятора йде нагнітання струменя гарячого повітря, що виходить під тиском у вигляді нагрітого повітряного потоку в приміщення, що і сприяє проведенню якісного опалення автомийки або СТО. Важливо зауважити, що повітряні агрегати Volcano споживають повітря безпосередньо з приміщення, але не спалюють його. Цей важливий фактор позбавить вас від проблем з облаштуванням додаткових відводів на вулицю, а особлива форма лопатей вентилятора дозволить працювати агрегату абсолютно безшумно.

В залежно від специфіки і протяжності автомийки компанією EuroHeat представлено кілька варіантів тепловентиляторів.

Але, перш ніж зробити свій вибір, необхідно розрахувати загальну площу приміщення, щоб номінальної потужності одного або декількох агрегатів вистачило для якісного опалення. Для цього можна скористатися спеціальною програмою підбору, де при внесенні показників сумарної площі приміщення, можна розрахувати необхідні витрати по потужності і необхідну кількість тепловентиляторів, або ж звернутися за консультацією до менеджерів нашого Інтернет-магазину, які зроблять всі необхідні розрахунки за вас.

В іншому, тепловентілятори Volcano забезпечують продуктивну роботу протягом тривалого часу, при економному споживанні електроенергії. Агрегати на водяному опаленні набагато дешевше електричних або будь-яких інших аналогів.

Особливості опалення автомийки та СТО тепловентилятором Volcano

Як було обумовлено вище, автомийка чи СТО цілком трудомісткий, але в той же час і прибутковий бізнес. Для його запуску потрібно врахувати безліч важливих моментів, одним з яких є тема комфортних умов роботи персоналу, а також перебування всередині приміщення клієнтів. На автомийці постійно будуть включені джерела подачі води, через це загальна температура всередині знижується, особливо в зимовий час, коли відсоток теплових втрат набагато вище. Крім того, через застій стічної води з’являється цвіль, шкідливі бактерії, накопичуватися бруд. А застосування якихось дрібних джерел обігріву, наприклад електричних радіаторів, пальників і т. д., зробить весь робочий процес досить небезпечним.

Після установки Volcano про всіх вищеописаних неприємностях можна забути. Перед, або вже після роботи увімкніть агрегат на якийсь певний час, для того, щоб він прогрів приміщення, а також посприяв випаровуванню застояної води. Так ви забезпечите сприятливі умови не тільки для персоналу, але і для клієнтів. По засобу своїй повністю захищеною конструкції, Volcano можна включати і під час роботи з миття або ремонту машини. Ця тема особливо актуальна в зимовий час, коли доводиться братися вологими руками за холодний метал, тому постійне функціонування опалювальних агрегатів просто необхідно. Ви захистите себе від некомфортних умов, а головне швидко та якісно обогреете все приміщення. Тепловентілятори Volcano можна застосовувати у вигляді головного або допоміжного джерела обігріву, що взаємодіє з основною опалювальною системою.

Повітряно-опалювальні агрегати Volcano можуть бути застосовані і влітку. Якщо відключити теплообмінник, то прогін свіжого повітря провітрить приміщення в жаркий час, що також позитивно позначиться на самопочутті та продуктивності вашого персоналу. В цілому, тепловентилятори Volcano – це економічний і продуктивний спосіб обігріву автомийки або СТО, коли є мета отримання сприятливої кліматичної.

Телефонуйте нашим менеджерам, які допоможуть зробити правильний вибір тепловентілятора, виходячи з особливостей теплиці, а також запропонують найбільш вигідні ціни.

Вверх