Економне водяне опалення для шиномонтажу

zastosowanie2

Як заощадити на опаленні приміщень шиномонтажу

Будь-яке приміщення, де працюють люди, вимагає використання якісної опалювальної системи. Навіть якщо Ви є власником підприємства, купувати особливо потужні пристрої не завжди виправдано. У тих випадках, коли потрібно опалювати приміщення малого розміру і значно заощадити бюджет підприємства, можна використовувати опалювальне обладнання малих потужностей.

Для цих цілей можна використовувати тепловентилятор, схема якого представлена на сайті марки Volcano Mini. Він широко застосовується на різних підприємствах, що займаються ремонтом автомобілів різноманітних марок. Найчастіше такі приміщення мають малий обсяг. Якщо встановити тут промислове устаткування великої потужності, то це призведе не тільки до зайвої оплати великих рахунків за водопостачання і електрику, але і до втрати комфорту.

Телефонуйте, щоб не тільки отримати вигідну ціну на всі тепловентилятори Volcano, але також для отримання детальної інформації. Наші менеджери дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть розрахувати потужність обладнання, виходячи з особливостей і площі приміщення.

Чому саме Volcano Mini

Представлений пристрій ефективно працює в діапазоні від 3 до 20 кіловат. Це дає можливість віддавати тепло в обсязі 2 тисячі метрів кубічних на годину. Такий параметр ідеальний для приміщень шиномонтажу та подібного призначення. Як і вся продукція Volcano, модель Mini оснащена всім необхідним для якісного опалення.

Тепловентилятор водяний варто лише підключити до джерела води. Він здатний працювати тільки з тим повітрям, що знаходиться безпосередньо у приміщені. Обладнання можна встановлювати практично в будь-якому місці приміщення. Тепловентилятори Volcano Mini здатні в найкоротші терміни нагріти повітря в приміщенні і організувати комфортну роботу майстрам.

Переваги такого пристрою дозволяють активно використовувати його в серйозних організаціях, які слідують світовим стандартам якості.

Ряд позитивних якостей представлений наступними позиціями:

  • Доступна ціна;
  • Якість європейського рівня;
  • Привабливий дизайн;
  • Низький шумовий рівень;
  • Корпус з надійного полімеру;
  • 5-ти річна гарантія від виробника.

Тепловий вентилятор Volcano може бути встановлений в будь-якому положенні. Це дає вам можливість організувати не тільки горизонтальний потік нагрітого повітря, але і вертикальний. Такий підхід істотно розширить межі ефективного опалення. Працівники з великим задоволенням зможуть працювати в приміщенні навіть у сувору зимову погоду.

Сфера застосування опалювального обладнання Volcano

Крім сфери ремонту автомобілів та шиномонтажу представлені пристрої можна помітити в багатьох інших приміщеннях комерційного і не комерційного призначення. Ними опалюється велика кількість церквів, спортивних залів, складів і магазинів.

Вони використовуються у промисловій сфері. Кожне виробниче приміщення чи цех повинен бути обладнаним опалювальною системою. Тепловентилятор водяний Volcano vr2, ціна якого відрізняється доступністю, пройшов всі перевірки державного рівня. Пристрій придатний для активної експлуатації в торгівельних приміщеннях і державних установах різного рівня. Отже, контролюючі органи обов’язково задобрять використання такої системи опалення.

Завдяки наявності опалювальних пристроїв представленої марки величезна кількість лікарень ефективно опалені. Температура всередині приміщень завжди відповідає затвердженим нормам. Це безпосередньо впливає на комфортний побут і роботу людей, на їх здоров’я і загальний настрій. Обладнання має полімерний корпус, який ефективно пропускає тепло, що знижує ймовірність перегріву внутрішніх деталей. Це в значній мірі збільшує термін служби тепловентилятора.

Вверх