Ціна вказана за 1шт.
Розмір індивідуальної знижки уточнюйте у менеджера!

31.28 €

Нова ціна (-15%): 27.20 €

Ціна вказана з ПДВ


Опис

Тепловентилятори VOLCANO – дуже діючий пристрій для обігріву приміщень різної специфікації. Повітряно-опалювальний агрегат дуже простий у налаштуванні і не потребує будь-яких особливих навичок.

Для якісної фіксації даної моделі VOLCANO VR Вам необхідна монтажна консоль. Це,в свою чергу, додаткова комплектуюча деталь, яка дозволяє відрегулювати поворот обертання та нахилу теплового вентилятора Volcano. Робочий діапазон монтажної консолі від 0 до 120 град. Тепловентилятори без зайвих зусиль входить в монтажну консоль, а сама вона фіксується на стіні або стелі з попереднім закріпленням. Вага монтажної консолі- 7 кг.

Щоб налаштування пройшло успішно і всі пункти по якісному кріпленню були дотримані, Вам необхідно уважно прочитати інструкцію. Щоб завершити повну фіксацію VOLCANO VR до монтажної консолі, потрібно вирізати за допомогою корончатого свердла отвір у верхній та нижній частинах панелей апарата (точка 6),а потім внести в них втулки. На втулки потрібно при насунути плече монтажної консолі. У нижню та верхню втулки ввести гвинти М 10 та затягнути їх, щоб зафіксувати положення обігрівача по відношенню до консолі. Після налаштування обігріву у бажаному положенні, потрібно установити заглушки на тримачі.

Характеристики

Комплект монтажної консолі складається:

  • Консоль (1шт.)
  • Кріпильний утримувач (2шт)
  • Гвинти М 10 разом із шайбою і гайкою для кріплення тримачів (2 компл.)
  • ГВинт М 10 для кріплення консолі до теплового вентилятора (2 шт.)
  • Заглушки (2 шт)
  • Монтажні втулки (1шт).